Staňte se nyní INSIDEREM a vytvořte si zákaznický účet

Program zákaznických karet

Staňte se nyní INSIDEREM & získejte výhody

Nakupujte pravidelně za INSIDER ceny
Získejte osobní výhody (např. narozeninové dárky).
Sbírejte body při každém nákupu
Inspirujte se módními novinkami

Přihlaste se nyní k odběru newsletteru

Pokud se zúčastním programu JC New Retail AG INSIDER**, budou mé údaje zpracovány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů, týkajícími se programu INSIDER. Platí Podmínky účasti v programu INSIDER a mám právo odstoupit v souladu se Podmínkami vypovězení smlouvy programu INSIDER.

V rámci registrace do programu INSIDER si rovněž zřídím zákaznický účet na webových stránkách P&C provozovaných společností Fashion ID GmbH & Co. KG***. V tomto případě se na mě také vztahují Všeobecné obchodní podmínky společnosti Fashion ID GmbH & Co. KG***. Moje osobní údaje budou v zákaznickém účtu zpracovávány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti Fashion ID GmbH & Co. KG***.

Pokud se chcete přihlásit do programu INSIDER, aniž byste si zřídili zákaznický účet na webových stránkách, můžete vyplnit jednu z našich papírových přihlášek do programu INSIDER, kterou na požádání najdete v obchodech společnosti Peek & Cloppenburg s.r.o.*.

Oznámení o jiném obchodním sdělení: JC New Retail AG** může vaši e-mailovou adresu v rámci programu INSIDER použít k zasílání e-mailové reklamy na své vlastní podobné zboží nebo služby, a to i v případě, že jste výše uvedený souhlas se zasíláním newsletteru neudělili nebo odvolali. Proti používání vaší e-mailové adresy můžete kdykoli vznést námitku, a to písemně nebo elektronicky (e-mailem na adresu [email protected] nebo kliknutím na odkaz pro odhlášení odběru reklamních e-mailů). Vzniknou vám pouze náklady na zasílání podle základních sazeb.

* Voctářova 2449/5, 180 00 Praha 8
** Innere Güterstraße 2, CH-6300 Zug
*** Berliner Allee 2, D-40212 Düsseldorf

Jste již zákazníkem Anson’s?

Pokud u nás máte zákaznický účet, přihlaste se, prosím.